Jesteś : 144900 gościem

Oferta

Centrum Ogrodnicze ELJAN oferuje szeroki wybór roślin iglastych i liściastych, w tym rośliny szczepione, pnącza, krzewy i drzewka owocowe, byliny, rośliny balkonowe, rabatowe oraz trawy ozdobne i zioła.

Poza tym, w ciagłej sprzedaży posiadamy atrakcyjną ofertę podłoży ogrodniczych, zarówno tych do amatorskiej uprawy roślin jak i profesjonalne torfy i substraty. Uzupełnieniem oferty są także materiały ściółkujące: kora sosnowa, zrębki drzewne, agrowłóknina, ozdobny kamień ogrodowy. 

W Centrum Ogrodniczym ELJAN każdy miłośnik ogrodów i zieleni znajdzie coś dla siebie. Nasiona warzyw, kwiatów i ziół a także cebule kwiatowe, bulwy i kłącza. Ponadto mieszanki traw gazonowych odpowiednio dobrane pod względem ekspozycji słonecznej oraz warunków glebowych. To wszystko uzupełnia szeroki wachlarz nawozów mineralnych oraz naturalnych dostępnych w formie granulowanej, płynnej i krystalicznej.

Prace w ogrodzie wymagają odpowiednich narzędzi. Posiadamy zróżnicowany asortyment narzędzi ogrodniczych kilku renomowanych producentów m.in. Fiskars, Gardena, CellFast, Welkut, Romanik. Uzupełnieniem oferty są także węże i akcesoria do podlewania i nawadniania ogrodów kilku sprawdzonych, solidnych producentów: Gardena, CellFast, GreenMill.

Współczesny dom i ogród nie obejdzie się bez ciekawych dekoracji na które z pewnością składają się doniczki i osłonki. Proponujemy doniczki plastikowe, kompozytowe, ceramiczne oraz drewniane. Ponadto, osłonki wykonane z wikliny, brzozy, winorosli i hiacynta wodnego. Do tego, ciekawym uzupełnieniem będa dekoracje z wikliny takie jak wianki i kule, plecione wiklinowe zawieszki dekoracyjne oraz lampiony szklane. 

Odpowiednia pielęgnacja domu i ogrodu wymaga także środków ochrony roślin oraz nardzedzi do ich rozprowadzania. Opryskiwacze o pojemnosci od 0,5L do 20L z pewnością pomogą w walce ze szkodnikami i chorobami roślin. Nie można także zapomnieć o gryzoniach. Nornice, myszy i szczury mogą być prawdziwą zmorą w domu i ogrodzie. Krety, ślimaki, osy i szerszenie a także komary i kleszcze nie są pożądane w naszych ogrodach. W ofercie znajdują się produkty, dzięki którym pozbędziemy się lub odstraszymy niepożądanych gości w naszym ogrodzie. Warto także zadbać o własny komfort i bezpieczeństwo zaopatrując się w wygodne obuwie ogrodnicze z miękkiego, wygodnego i trwałego tworzywa EVA a także zakładając rękawice ochronne, maseczki przeciwpyłowe i okulary ochronne. 

Ofertę  uzupełniamy także o drewnianą architekturę ogrodową. Donice, pergole, kratki, płotki i wiele innych artykułów drewnianych a także akcesoriów m.in. wkręty do drewna, złączki ciesielskie, impreganty.


W Centrum Ogrodniczym ELJAN znajdzie się również kącik dla miłośników zwierząt. Karmy suche i mokre dla psów i kotów a także akcesoria dla naszych pupili. 

Serdecznie zapraszamy.
Cenrum Ogrodnicze ELJAN