Jesteś : 109356 gościem

Kronen® kompost

Jakość kompostu nie jest bez znaczenia – kompost kompostowi nie jest równy.

Jego jakość zależy od materiału wyjściowego użytego do kompostowania, czasu trwania procesu dojrzewania i jego kontroli. Czas dojrzewania to 6-12 miesięcy. Niezmiernie ważne jest, żeby proces przebiegał w temperaturze 55-60°C i przy odpowiedniej ilości tlenu niezbędnego w procesie rozkładu
(tzw.przewietrzanie).

Składnikiem Kronen® KOMPOST są wyłącznie rośliny i ich części pozostałe po pielęgnacji ogrodów, parków itp. Nie zawiera organicznych odpadów gospodarczych. Powstaje w przemysłowym procesie technologicznym, którego etapy są kontrolowane. Końcowy produkt jest certyfikowany.

Gleba jest niewyczerpalnym, ale coraz częściej zanieczyszczonym elementem środowiska naturalnego. Często jest wyjałowiona, o zniszczonej strukturze. Nie ma zdrowej żywności bez zdrowego podłoża. Stosowanie kompostu jest formą naturalnego nawożenia organicznego i rekultywacji gleb.
W uprawach zmniejsza konieczność do nawożenia.

Kronen® KOMPOST ma zastosowanie:

  • • w uprawie warzyw,
  • • w pielęgnacji rabatowych roślin ozdobnych,
  • • jako komponent podłoży,
  • • do nasadzeń drzew i krzewów ozdobnych,
  • • do zakładania trawników,
  • • do poprawy struktury gleby.

50 szt.

Kronen® ziemia uniwersalna lekka z nawozem na 6 miesięcy

 

Kronen ziemia uniwersalna to lekkie podłoże z długodziałającym nawozem na 6 miesięcy, perlitem i ukorzeniaczem. Przeznaczone jest do sadzenia i przesadzania wielu gatunków roślin zielonych i kwitnących, warzyw, ziół, bylin, iglaków w domach, na balkonach, tarasach i w ogrodach, z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych.
88 szt.

 

Kronen® ziemia do hortensji niebieskich i fioletowych

 

Kronen Ziemia do hortensji niebieskich i fioletowych jest przeznaczona do sadzenia i przesadzania hortensji uprawianych w domach, na balkonach, tarasach i w ogrodach. Kronen Ziemia do hortensji to bogate w próchnicę, żyzne podłoże. Wyprodukowane w oparciu o frakcje torfu wysokiego z dodatkiem iłu głębinowego, nawilżacza i glinu. Zawiera wieloskładnikowy nawóz z mikroelementami całkowicie rozpuszczalny w wodzie i łatwo przyswajalny przez system korzeniowy rośliny. Intensyfikuje niebieską barwę kwiatów.
40 szt.

Kronen® ziemia do hortensji różowych i białych

 

Kronen Ziemia do hortensji różowych, czerwonych i białych jest przeznaczona do sadzenia i przesadzania hortensji uprawianych w domach, na balkonach, tarasach i w ogrodach. Kronen Ziemia do hortensji to bogate w próchnicę, żyzne, naturalne podłoże. Wyprodukowane w oparciu o frakcje torfu wysokiego z dodatkiem glinki i nawilżacza. Zawiera wieloskładnikowy nawóz z mikroelementami całkowicie rozpuszczalny w wodzie i łatwo przyswajalny przez system korzeniowy rośliny.
40 szt.

Kronen® ziemia do ziół i warzyw

 

Kronen Ziemia do ziół BIO jest przeznaczona do wysiewu i sadzenia wielu gatunków ziół jednorocznych, dwuletnich i wieloletnich. W doniczkach, skrzynkach i innych pojemnikach, w domach na balkonach, na tarasach i w ogrodach. Kronen ziemia do ziół BIO, to w 100% naturalne podłoże na bazie torfu. Bogate w próchnicę. Zawiera startową dawkę organicznego nawozu BIO pochodzenia roślinnego, który zapewnia stały, równomierny dostęp składników pokarmowych do bryły korzeniowej rośliny.

 

 

40 szt.