Jesteś : 144922 gościem

Kronen
kora ogrodowa

Kronen Kora ogrodowa to naturalny produkt uzyskiwany z drzew iglastych. Jako środek poprawiający właściwości gleby przeznaczona jest do wszystkich rodzajów gleb.

Kronen Kora ogrodowa używana jest do poprawy właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych gleby. Stanowi doskonałą ochronę podłoża przed wysychaniem, zmianami temperatury oraz chwastami.

Opakowania transparentne, pojemność 50L. Kora dostępna w trzech frakcjach:


8-20 mm 20-40 mm 40-70 mm
 

 
 
 
 
Kora ogrodnicza ATHENA jest produktem powstałym z kompostowania kory drzew iglastych. Przeznaczona jest do poprawy właściwości fizycznych i chemicznych wszystkich rodzajów gleb oraz ściółkowania w uprawie roślin ozdobnych. W celu poprawy właściwości gleb suchych i ciężkich nalezy rozsypać korę w ilości 2 kg na m kwadratowy i wymieszać z ziemią.

Ściółkowanie wykonujemy w celu ochrony gleb przed wysychaniem, erozją, przemarzaniem i wyrastaniem chwastów. Prawidłowe ściółkowanie polega na rozsypaniu warstwy kory o grubości 5-8cm. 

Kora sosnowa dostępna jest w opakowaniach o pojemności 80 litrów. Zrębki ogrodowe barwione ATHENA to naturalny, ekologiczny produkt pochodzący z drzew iglastych. Przy niewielkim nakładzie sił można uzyskać atrakcyjny i długotrwały wygląd. Zrębki Athena umożliwiają ozdabianie rabat w niepowtarzalny sposób.  Dzięki temu nawet zimą można uzyskać efekt wielobarwnego podłoża. Zrębki pełnią podobną funkcję co kora sosnowa. Pozwalają zahamować wzrost chwatów, chronią glebe przed przemarzaniem, chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się podłoża oraz redukują parowanie wody z gleby. 

Zrębki dostępne są w trzech kolorach: żółty, czerwony i brązowy. Pakowane są w worki o pojemności 50 litrów.