O nas

Centrum ogrodnicze ELJAN

Jedna firma – wiele historii

Mówi się, że ktoś ma życie usłane różami. W przypadku ogrodnika może być to bardzo trafne spostrzeżenie. Bo czym byłaby praca ogrodnika bez tych pięknych, królewskich kwiatów? Jedynie bezkresnym oceanem zielonych igieł i liści. Do czasu, bo zimą liście opadną, zostaje tylko szarość i kolce na różach.

Te właśnie kolce sprawiają, że ogrodnik ma ciekawą, fascynującą pracę. Przypominają każdego dnia jak delikatnym środowiskiem jest otoczony. Jak niewiele potrzeba aby to piękno stracić. Czasami ten kolec potrafi nieźle skaleczyć. To wtedy przypominam sobie, że moja praca to nie jeden pełny etat. To 3 etaty bez wolnej soboty i niedzieli. Roślina nie poczeka na wodę, nie schowa się do cienia i nie zadba sama o siebie.

Wiedziałem na co się piszę, ciągła troska o kondycję roślin to jest to czego potrzebuję. I to właśnie rośliny budzące się do życia napędzają mnie do dalszego działania. I tak każdego roku w podzięce otrzymuję bukiet pięknych kwiatów okraszonych motylami, pszczołami i trzmielami.

Cofnijmy się do 1993 roku. Jan Nużyński, mój tata, wymarzył sobie piękny szpaler tuj dookoła działki. Kupił więc trzydzieści sadzonek z myślą posadzenia ich w ogrodzie. Traf chciał, że wpadł na pomysł „A może by tak sprzedać te tuje, zarobić i kupić dla siebie kolejne?” I tak też zrobił. Sprzedał na pniu wszystko co miał. Machina ruszyła.

Dziś taty już nie ma. Zostawił po sobie kawał dobrej roboty. Dziś jestem ja z moja drużyną. Wspólnie każdego dnia kultywujemy to co zaczęło się na początku lat 90-tych. I miejmy nadzieję, nie zabraknie nam do tego zapału, miłości i energii.

Dziś to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Kilka tysięcy pozycji w ciągłej sprzedaży, bogaty wybór roślin i szeroki asortyment artykułów ogrodniczych. Praca z pasją, pasmo sukcesów, niejedna porażka. Wszystko razem buduje nasze doświadczenie po to abyśmy mogli jak najlepiej wykonać swoją misję. Chcemy pokazać Tobie, że nie każda róża ma kolce a po każdej zimie przychodzi nowe, zielone życie.

Jesteśmy tu dla Was

Radek Nużyński razem z drużyną ELJAN

Czym zajmujemy się na co dzień?

  • Szkółka roślin,
  • Sklep ogrodniczy,
  • Kamień i drewno do ogrodu,
  • Projektowanie i aranżacja ogrodów,
  • Automatyczne nawadnianie ogrodów,
  • Oświetlenie dekoracyjne ogrodu

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy?

w urządzeni ogrodu, lub doborze odpowiednich środków oraz narzędzi. Skontaktuj się z nami!

Kontakt z nami

Co nas wyróżnia

Profesjonalna obsługa

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem realizujemy wszystkie zlecenia. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-maila bądź telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Przystępne ceny

Urządzenie ogrodu czy tarasu odkładane jest często na później w obawie przed dużym kosztem takiej inwestycji. Nie musi tak być! Oferowane przez nas rośliny, artykuły ogrodnicze i usługi wyróżnia wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.

Bogata oferta

Oferujemy szeroki wybór roślin ogrodowych i balkonowych, a także artykułów ogrodniczych. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. drewniane donice czy profesjonalne nawozy. Stale poszerzamy asortyment o nowe rośliny i artykuły ogrodnicze.

Specjalistyczna pomoc

Nie wiesz, jak dobrać rośliny do Twojego ogrodu czy balkonu? Zaufaj specjalistom w branży ogrodniczej! Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rośliny, a także najpotrzebniejsze artykuły ogrodnicze, dzięki którym zadbasz o swoje drzewa, krzewy i byliny.